Dafné z Dašického zátiší

O Daf:

Daf je drobnější fenka jemného rázu i povahy. Je velmi klidná a mazlivá. Nade vše miluje kontakt s lidmi a je  nekonfliktní. Přátelskou povahu zcela jistě zdědila po mamince Nale z DZ. Rekreačně trénuje agility s naším malým synem. Velmi ji baví stopování a dogtrekking. Tam obětavě a spolehlivě táhne nejlépe z našich psů. 


Tessie - Tlapička z Malého údolí

O Tess:

Tess je sebevědomá chodka s akční povahou a radostí z pohybu. Čím je ale starší, tím více si umí užívat i klidu a pohodlí gauče. Má ideální stavbu těla, silnou kostru a v zimním období je i krásně huňatá. Miluje hry s ostatními psy i dětmi. Běhá rekreačně agility. Baví ji i stopování. Je velmi chytrá. Bohužel :-))) Má to štěstí, že krom své smečky a náhodných setkání s dalšími psy se může vídat i se svojí sestřičkou Tiarou (Tulinkou). Tia je mimochodem vítězka světové výstavy konané 2022 v Chodské lhotě. Tess získala V4 na klubové výstavě v Mostkovicích, kdy soutěžila s více než 30 fenami .


Arya Alpha Bohemia

(24.4.2022) - mladá slečna.

O Arye: 

Arya je naše vlastní holčička. Snažili jsme se o typický vzhled a k tomu se dala tušit energická snaživá povaha,  což nám i majitelům ostatních štěňat dává další prostor k vyžití. Arya po agility parkuru přímo lítá, je nadšená a superrychlá. Samozřejmě zatím neskáče překážky...oficiálně. Neoficiálně zdolá i metrový plot, když se rozhodne, že "tam musí".  Zřejmě ji bude moc bavit i dogtrekking, až dospěje a dostane svůj vlastní postroj. Je dokonalá kopie maminky, tedy je to krásná fenka a po tatínkovi zdědila ještě  tmavší oko a bohatou srst a chuť aportovat. Chytrá je jak liška uličnice naše..
24.4. 2023 získala Arya na klubové výstavě V3 z cca 40 fen. O rok dříve na světové výstavě mezi 12 štěňátky VN4
DM G/G


Bella - Bellatrix Alpha Bohemia

(25.2.2023) - malá uličnice

Bella je osobnost. Pracuje soustavně na tom, aby neskončila poslední ve smečce i když je nejmladší. Miluje vodu, plavání a aportování. Moc ráda se chodí pomazlit, k lidem je velmi milá. Je zároveň velmi krásná. Je statná a podsaditá s hnědýma tmavýma očima a hezkými znaky. Je to naše malá zubatá uličnice.